0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

qiri qeramik me aromë elegante

qiri qeramik me aromë elegante

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiriu ynë me aromë luksoze prej argjendi me xham të errët është aq unik dhe i qëndrueshëm, saqë do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher.

• MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit.: ODM16-031007

  madhësia: L7.2 * W7.2 * H8.2cm

  Pesha: 0.312kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri qelqi të pastër (D5.6*H6.5cm) me 100% dyll parafine, 1 copë mbajtëse qiri qeramike (D6.5*H7.6cm), peshë dylli 60g (100% parafinë) me 3% aromë.

  Paketa: Kuti letre 350g me mëngë letre  qiri qeramik me aromë elegante

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email