0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Element elegant dekorativ i lagështimit Maks mjegull Krijues i vajit thelbësor lagështues

Element elegant dekorativ i lagështimit Maks mjegull Krijues i vajit thelbësor lagështues

Përshkrim i shkurtër:

1 VIT GARANCI NGA Aroma Du Monde

 

 

 • FOB Çmimi: 15.99 - 20.99 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës  40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  Nr. I sendit.: ODMF15-101029

  Madhësia e kutisë: L14.5 * W14.5 * H25cm

  Pesha: 0.49kg

  ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë xhami 1pc (D9.2*H12.6cm) me elektroplatim (ngjyrë trëndafili) & printim me lazer, përshtatës 1pc, filxhan matës 1pc, fletë udhëzimi me madhësi 1pc A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  6pcs/CTN/43*33*26cm/0.037cbm/N.W/GW:3/4.5kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 14.50 / vendosur

   

  Furnizuesi i mirë i fabrikës ju kursen kohë dhe para, ndihmoni në tregun tuaj fitues, Na kontaktoni.

     Certifikata jonë

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni

  Informacione kompani

  Dizajni dhe Prodhimi i Shquar Co, Ltd, është një punishte profesionale për të prodhuar grupe shpërndarëse Reed, grupe dhuratash për qirinj, shpërndarës Aroma, ndezës vaji, shpërndarës qeramik, grupe dhuratash temjan, pajisje shtesë dekorative, etj.

  Tregjet tona kryesore ndodhen në Amerikë, Evropë, Australi, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore. Ne e menaxhojmë fabrikën tonë në një nivel relativisht më të lartë të prodhimit modern me një sistem të përkryer të garantimit të cilësisë, duke siguruar që produktet tona me cilësi të lartë të ndjekin trendet e reja të tregjeve vendase dhe të huaja. 

  Shërbim të mirë

  Çmimi i fabrikës

  Inovacioni i vazhdueshëm

  Cilësi e shkëlqyeshme

  Dorëzimi i shpejtë

  Inovacioni për të udhëhequr, i zellshëm për të korrur, integriteti për të ardhmen, ne jemi të sigurt se do të kemi sukses

  Ekipi ynë

  Shërbimi i jashtëzakonshëm, inovacioni i vazhdueshëm, cilësia e shkëlqyeshme dhe shpërndarja e shpejtë, Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.
  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email