0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Pasqyra e pllakës së qirinjit me pllaka me shumicë

Pasqyra e pllakës së qirinjit me pllaka me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

1. "Cilësia e kulturës sonë" 90% e pajisjeve të prodhimit të qirinjve dhe shpërndarësve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA. 2. "Me ne paratë tuaja në siguri" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës së kohës së dorëzimit. ne gjithashtu mund të bëjmë pagesa nga PAYPAL. 3. "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër. 4. "Cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje" ne kishim nderin t'i shërbenim (USA-Sparoom, Daydreameer, në BE ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  1. "Cilësia e kulturës sonë" 90% e pajisjeve të prodhimit të qirinjve dhe shpërndarësve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA.
  2. "Me ne paratë tuaja në siguri" rimbursim i plotë në rast të cilësisë së keqe ose vonesës së kohës së dorëzimit. ne gjithashtu mund të bëjmë pagesa nga PAYPAL.
  3. "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër.
  4. "Cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje" që kishim nderin t'i shërbenim (USA-Sparoom, Daydreameer, në Evropë, të tilla si Lampeberger, Esteban. Në Australi, DUSK)
  Nëse dëshironi të bëni më shumë, mostra cacn dërgohet sipas kërkesës. e gjithë mostra mund të personalizohet për ju


   

 • pllakë qiriu
 • mbajtëse pllake qirinjsh
 • Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email