0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës elektronik i aromës në pastruesin e ajrit me vaj esencial

Përhapës elektronik i aromës në pastruesin e ajrit me vaj esencial

Përshkrim i shkurtër:

Dizajn elegant dhe operacion pa zhurmë: isshtë dizajnuar bashkëkohor për funksionim të shpejtë. Ajo i ngjan pamjes elegante të krehrit të mjaltit dhe nuk prodhon kurrë ndonjë nxehtësi, dridhje ose zhurmë, që e bëjnë atë të përsosur për t'u përdorur gjatë natës.

 

 

 

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

   

  Nr. I sendit.: ODMF15-101013

  Madhësia e kutisë: L14.5 * W14.5 * H25cm

  Pesha: 0.65kg

  fuqia: 12W

  ujë: 60ml

  Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz

  Tensioni i daljes: 24V

  duke përfshirë:

  1 hije qeramike (D13.4 * H12.4cm), përshtatës 1 copë, 1 kupë matëse, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  8pcs/CTN/56*33*29cm/0.054cbm/N.W./G.W.:5.2kg/7kg

  MOQ: 5000 grupe

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email