Electric Aroma Diffuser Për Vajrat esenciale

Electric Aroma Diffuser Për Vajrat esenciale

Përshkrim i shkurtër:

Më Populloret 120ml Tejzanor Best Mist thelbësore Aromatherapy naftës diffuser aroma diffuser me ndryshimin e ngrohtë LED humidifie ajrit dizajn elegant dhe i qetë Operacioni: Ajo është projektuar bashkëkohore për operacion të shpejtë. Ajo i ngjan look elegant dhe nuk prodhon ndonjë nxehtësi, dridhje apo zhurma, të cilat e bëjnë atë të përsosur për të përdorur në kohë të natës   Product Description Item no.:ODMF17-062305 Box Madhësia: L15 * W15 * H22cm Pesha: 0.6kg ujë:120fuqia ml: 7W tensionit Input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15Një v Output ...

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Më Populloret 120ml Tejzanor Best Mist thelbësore Aromatherapy naftës diffuser aroma diffuser me ndryshimin e ngrohtë LED humidifie ajrit

  Dizajn elegant dhe Operacioni i qetë: Ajo është projektuar bashkëkohore për operacion të shpejtë.

  Ajo i ngjan look elegant dhe nuk prodhon ndonjë nxehtësi, dridhje apo zhurma, të cilat e bëjnë atë të përsosur për të përdorur në kohë të natës

   

  përshkrim i produktit

  Item no.:ODMF17-062305
  Madhësia Box: L15 * W15 * H22cm
  peshë: 0.6kg
  ujë:120ml
  pushtet: 7W
  tensionit input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15A
  tensionit të prodhimit:24V-0.35A
  duke përfshirë:
  1formë plastike pc(D12.7×H18.8cm) me fund mermeri,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.
  paketë: 3 shtresë kuti corrugated me futur letër

   

  Për këtë produkt ndërhyn si më poshtë:

  Produkt Relative,

  zbatohen për

  dhomë ndenjieje,Yoga Room, dhomë gjumi,Spa Room.

  Eco-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret, gëzojnë veten dhe jetën…

  paketim & Shipping

   

  paketim: 3 punoj kuti corrugated me polisterol brenda dhe kjo mund të parandaluar thyerje.

  Shipping:Për sasi të vogël e rendit:ajo mund të anijeve sa më shpejt të jetë e mundur;

                   Për sasi të mëdha rendit:25-45 ditë pas qëllim konfirmuar.

  transport:Derë më derë;Drop anijeve;Transport ajror;transporti detar.

  designers tona vet mund të ofrojë lirisht dizajn në të dy kuti paketimit dhe produkteve.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls shërbimit fabrikë thirrje linjë:+86 18621693186

  Certifikatat

  Prodhimet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj

  pse na zgjodhet ne

   

  TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd.

  certifikatat

  CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj. Çdo certifikata të tjera, nëse keni nevojë

  tregjet kryesore

  Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azinë Juglindore, e gjithë bota

  Avantazhet Fabrika

  Projektimi Outstanding–10 Produkte të reja në javë.

  Shërbimi Outstanding–Customer parë,24 orë shërbim në internet,ju mund të na kontaktoni në çdo kohë:

  cathy @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  Quality Outstanding:100% inspektimit për të gjitha mallrat

  Ekipi Outstanding:"Koha është flori", për ju dhe për ne.  ne kemi ekip profesional për të mbështetur ju.


  FAQ

  Ne jemi i vetmi që mund të ju jap pesë shërbimi ndaj klientit STAR.  shitjet e tuaja do të rritet me 30%-50% duke punuar me OUTSTNADING DESIGN

   Është e pamundur NOTHING.  JUST dërgoni hetim, NE do të bëjmë çmos për të mbështetur ju.  

  përparësi shquar

  One stop për të blerë të gjitha pika aromën, të kursyer kohë dhe për të kursyer para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

   

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & shërbimit ODM.

   

  Q2.Are produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Prodhimet tona mund të kalojë testimin si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. Çfarë’ moq e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varet madhësi të ndryshme ,artikull, projektimit dhe procesin e. sasi të vogël janë të pranueshme, pls dërgoni kërkesën për më shumë detaje

   

  Q4. Janë produkte të dizajnuara nga ekipi tuaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe dizajne të reja të dalë çdo javë.  Ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM. Ne mund të dërgoni dizajn të ri shumë javë.

   

  Q5. A është në rregull për të shtypur logon e mia?

  Pls dërgoni artwork tuaj me ne, ne mund të bëjë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogël e rendit. Filloni nga 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për OEM dizajn klientit. Ne mund të kontrolloni rast pas rasti.

   

  Q7.How shumë aromë që ju keni

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, GIVAUDAN, ROBERTET.

  Ne kemi 2000 aromë të ndryshme për zgjedhjen.

  Besting Emri aromë: Rose, livando, jasemi, qelibar, vanilje, Sweet Cheries, oqean, Lulezim portokallte…

   

  Q8. Po në lidhje me pas shitjes shërbimi?

  24orë online, ne kemi profesional pas-shitjes departament. Ndonje problem, vetëm të na kontaktoni.  nebulizers në Walmart
  nebulizers canada
  nebulizers për astmë
  nebulizers për vajra esenciale
  nebulizers për shitje
  nebulizers të tregut

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...