Electric Aroma Air Diffuser Tejzanor Air Humidifier

Electric Aroma Air Diffuser Tejzanor Air Humidifier

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .


• Me cilësi të lartë me harton ekskluzive. dhuratë e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten!

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • port:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Button Funksioni:(kontrollit Mist) Press once: Diffuser do të kaloni në. ndriçimi i ambientit do të aktivizojë dhe mjegull do të fillojë të rritet nga immediately.Press hundë dy herë: Kjo aktivizon modalitetin e përzgjedhjes përhershme mjegull. Diffuser tani do mjegull për 20 sekonda, ndaluar për 20 sekonda dhe të përsëritur. tri herë Press: Shtypur butonin e pushtetit tri herë do të kaloni off thediffuser. Drita dhe mjeShtypni një herë fiket.(dritë  kontroll) Press once: ndriçimi i ambientit do të aktivizojë menjëherë, pa function.Press mjegull dy herë: Drita do të fiket. 



  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...