Eco-Friendly qeramike esencial diffuser naftës

Eco-Friendly qeramike esencial diffuser naftës

Përshkrim i shkurtër:

E bukur formë, simpatik dizajni, unik Ndjenje, JU meritoj ! Gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar Ultrasonic AromatAromatherapyDiffuser.Add water dhe few drops of essential oil to Menjëherë parfum lart the dtejzanorrasonic dridhje&nësp;to krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur ngaujë;kur ulët water. për alergji&pakp;lehtpika, tëhtoj few drops of euthelbësorsp;osevajsp;nenexhik essential oil.

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  E bukur formë, simpatik dizajni, unik Ndjenje, JU meritoj !
  gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar tejzanor AromatheAromatherapyffuser.Add ujë dhe pak pika të thelbësor vaj në Menjëherë parfum lart the dhomë.
  tejzanor dridhje në krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur nga kur ulët ujë.

  për alergji lehtësim, shtoj pak pika të eukalipt ose nenexhik thelbësor vaj.  eko miqësore esencial diffuser naftës
  esencial diffuser naftës
  esencial diffuser vaj amazon
  thelbësore kompani diffuser naftës

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...