0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Eko-miqësore Aroma Air Freshener Ultrasonic Aromatherapy Essential Oil Diffuser

Eko-miqësore Aroma Air Freshener Ultrasonic Aromatherapy Essential Oil Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

200ml Diffuser thelbësor i bimëve natyrore

 

 

 

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit.: ODMF17-032420-1

  Madhësia e kutisë: L18.5 * W18.5 * H32cm

  Pesha: 0.86kg

  ujë: 200ml

  fuqia: 7W

  Tensioni i hyrjes: 100-240V,50HZ / 60HZ, 0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë plastike e bardhë 1 copë (D18 * H19cm) me bimë artificiale, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre.

  4pcs/CTN/40*40*36cm/0.058cbm/N.W./G.W.:3.5kg/5kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 18.20 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstanddm.com

  Telefoni: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email