0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Dekorator Ultrasonic Humidifier Ajri Dritat LED Aromaterapia elektrike Vaji thelbësor Aroma përhapës

Dekorator Ultrasonic Humidifier Ajri Dritat LED Aromaterapia elektrike Vaji thelbësor Aroma përhapës

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I artikullit.: ODMF16-072107 Madhësia e Kutisë: L15.5 * W15.5 * H20.5cm Pesha: 0.68 kg ujë: 60 ml fuqi: 7W Tensioni i hyrjes: 100-240V , 50HZ / 60HZ, 0.15A Tensioni i Daljes: 24V-0.35 A Përfshinë: formë xhami mozaik 1 copë (D14.5 * H14.1cm), përshtatës 1 copë, kupë matëse 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4. Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me futje letre. 6PCS / CTN / 47 * 32 * 24.5CM / 0.0368CBM NW.5.4kg / GW.7kg MOQ: 1000 komplete FOB SHANGHAI16.50 USD / set shërbimi OEM Mund të personalizohet Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, përmes detit . Nga ajri Deliv ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Fabrika profesionale e shpërndarësit të aromës TOP1 këtu tani. Shërbimi OEM dhe ODM me një ndalesë Përshtatur, dërgoni shembullin e lumtur tek ju konfirmoni cilësinë.

  Nr. I sendit.: ODMF16-072107

  Madhësia e Kutisë: L15.5 * W15.5 * H20.5cm

  Pesha: 0.68kg

  ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Tensioni i hyrjes: 100-240V,50HZ / 60HZ, 0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë xhami mozaik 1 copë (D14.5 * H14.1cm), përshtatës 1 copë, kupë matëse 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4.

  Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me futje letre.

  6PCS/CTN/47*32*24.5CM/0.0368CBM NW.5.4kg/GW.7kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.50 / vendosur


  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës  40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.  Furnizuesi i mirë i fabrikës ju kursen kohë dhe para, ndihmoni në tregun tuaj fitues, Na kontaktoni

  Certifikata jonë

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni

  Informacione kompani

  Dizajni dhe Prodhimi i Shquar Co, Ltd, është një punishte profesionale për të prodhuar grupe shpërndarëse Reed, grupe dhuratash për qirinj, shpërndarës Aroma, ndezës vaji, shpërndarës qeramik, grupe dhuratash temjan, pajisje shtesë dekorative, etj.

  Tregjet tona kryesore ndodhen në Amerikë, Evropë, Australi, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore. Ne e menaxhojmë fabrikën tonë në një nivel relativisht më të lartë të prodhimit modern me një sistem të përkryer të garantimit të cilësisë, duke siguruar që produktet tona me cilësi të lartë të ndjekin trendet e reja të tregjeve vendase dhe të huaja. 

  Ekipi ynë

  Shërbimi i jashtëzakonshëm, inovacioni i vazhdueshëm, cilësia e shkëlqyeshme dhe shpërndarja e shpejtë, Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.
  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email