Dekorative tejzanor Air Humidifier LED dritat Aromatherapy Electric thelbësore të naftës Aroma Diffuser

Dekorative tejzanor Air Humidifier LED dritat Aromatherapy Electric thelbësore të naftës Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Njësia nr.:ODMF16-092808 Box Madhësia: L14.8 * W14.8 * H22.5CM Pesha: 0.6kg ujë:60fuqia ml: 7W tensionit Input:100-240V,50HZ / 60Hz,0.15Një tension OutpVt:24V-0.35A Përfshirë: 1formë pc qeramike (D13.5 * H13.5cm) me fund mermeri,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë. paketë: 3 avokat  kuti corrugated me letër të futur 6pcs / CTN / 47 * 32 * 24.5CM / 0.0368CBM N.W.:/GW.:3.6kg / 4.6kg MOQ:1000 përcakton FOB SHANGHAI USD14.50 / vendosur OEM shërbimeve mund të të jetë përshtatur Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga se ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Njësia nr.:ODMF16-092808

  madhësia Box:L14.8 * W14.8 * H22.5CM

  peshë: 0.6kg

  ujë:60ml

  pushtet: 7W

  tensionit input:100-240V50HZ / 60Hz,0.15A

  tensionit të prodhimit:24V-0.35A

  duke përfshirë:

  1formë qelqi art pc(D13.7 * H14.1cm)  ,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër

  6PCS / CTN / 47 * 32 * 24.5CM / 0.0368CBM NW.3.9kg / GW.4.6kg

  moq:1000 vendos

  FOB SHANGHAI USD13.50 / set

  OEM shërbim mund të jetë përshtatur
  Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga ajror
  dorëzim kohë 45-65 ditë pas qëllim konfirmuar.
  Kushtet e pagesës  40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT.

  Portable elektronike tejzanor Essential druri Aromatherapy Aroma Diffuser

  1.Aroma Diffuser

  2.diffuser elektrike aroma

  3.Druri aroma diffuser

  OEM shërbim mund të jetë përshtatur
  Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga ajror
  dorëzim kohë 45-65 ditë pas qëllim konfirmuar.
  Kushtet e pagesës 40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT.
  TOP1 profesional aroma diffuser fabrikë këtu now.OEM dhe ODM One-stop shërbim Customized, Dërgo mostër të lumtur për të ju konfirmoni cilësinë.
  1.Glass aroma diffuser  2.Ceramica aroma diffuser  3.silikoni aroma diffuser 
  4.Plastike esencial diffuser naftës 5.diffusers Fan 6. metalike aroma diffuser
  prodessional Factory:                                                                                                   Urime ju na gjetur një aromë diffuser profesional  fabrikë. linja fabrikë:86-21-51698303 Më shumë detaje si më poshtë
  kapacitet  1 ) ne kemi 60ml,100ml,120ml 200ml… kapaciteteve të ndryshme dhe forma për shitjet e tuaja.                          2 ) ne mund ta bejme tuaj customized të hartuar ose të rekomandojë dizajn tonë të nxehtë për ju.                          .
  Customized Dispozicion Ngjyra mund të personalizohet, Vetëm të sigurojë Panton No. forma të ndryshme mund të personalizohet Funksionet mund të personalizohet
  Min  moq MIN dhe sasi të vogël të pranojë.
  Mostra për testim  Lumtur dërgojnë mostra për të konfirmuar cilësinë
  Delivery Fast Mostra brenda 1-7days dërgojë mallrave masive 25-45days aksioneve brenda 1 ditë 
  Kodi HS  8479892000


  Fabrika mirë furnizuesit ne do t'ju kursejnë kohë dhe para, ndihmuar në tregun tuaj të fitojë,Na kontaktoni.

  Avantazhet Fabrika:
  1 )  100% Mbrojtja e cilësinë e produktit ngjyra Mix,përzierje dizajn,përzierje proces për ju përzgjedhjen.
  2 )  100% Në kohë mbrojtjen e dërgesës Laser gdhendur proces më shumë se 15 vjet
  3 )  100% mbrojtja pagesa Ngjyrë dhe procesi merkuri më shumë se 13 vjet
  4 ) Më Populloret "Aroma Diffuser” fabrikë transferimit të ujit shtypjen më shumë se 13 vjet përvojë

  zbatohen për

  dhomë ndenjieje, Yoga Room, dhomë gjumi,Spa Room.

  Eco-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret, gëzojnë veten dhe


  Certifikata ynë

  Prodhimet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutem na njoftoni

  kompania e Informacionit

  Projektimi Outstanding & Prodhimi Co, Ltd  është një profesionist punishte për prodhimin e Kallam vendos diffuser,vendos qiri dhuratë, aromë diffuser,burners naftës,diffuser qeramike, vendos dhuratë Temjan,accessory dekorative,etj.

  Tregjet tona kryesore gjetur në Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azisë Juglindore. Ne menaxhuar fabrikën tonë në nivel relativisht të lartë të prodhimit modern me një sistem të cilësisë i përkryer garancisë, duke siguruar produktet tona me cilësi të lartë për të ndjekur trendet e reja të tregjeve të brendshme dhe të jashtme. 

  Shërbim i mirë

  Çmim të fabrikës

  risi të vazhdueshme

  Quality Excellent

  dorëzimit Prompt

  risi to shpie,i zellshëm to korrje,ndershmëri&nësp;to i ardhshëm,ne janë i sigurt të ketë sukses

  Ekipi ynë

  shërbimit të pazgjidhura, risi të vazhdueshme, qualityand shkëlqyer ofrimit të shpejtë,Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.
  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...