0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Metal dekorativ Aromatikët e makinave Në Aroma Diffuser

Metal dekorativ Aromatikët e makinave Në Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Me det .Me ajër Koha e dorëzimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë. 

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-112401

  Madhësia e Kutisë: L6 * W5.2 * H10cm

  Pesha: 0.028kg

  duke përfshirë:

  Përhapës makinash metalike 1 copë (L2 * W2 * H5.6cm) me litar pambuku (D0.15 * H24cm) dhe aromë (10g)

  Paketimi: Qese OPP me baze letre.

  108pcs/CTN/42*35*35cm/0.052cbm/N.W./G.W.:3.1kg/4.1kg

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 1.55 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  na kontaktoni

  lucy@outstanddm.com

  Telefoni: 86-21-54726713

  Celular: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email