0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qirinj qelqi prej mermeri dekorativ

Qirinj qelqi prej mermeri dekorativ

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn UNIK - Qiri ynë me aromë trëndafili luksoze me aromë është aq unik dhe i qëndrueshëm, sa që është i sigurt se do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher.

• MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-092214

  Madhësia e Kutisë: L9 * W9 * H9.8cm

  Pesha: 0.78kg

  Përfshirë: 1 kavanoz qiri me çimento (D8.1*H9.4cm) me përfundim mermeri dhe 100% dyll parafine, pesha dylli 175g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email