dekorative Ceramica mbajtëse qirinjsh me qiri

dekorative Ceramica mbajtëse qirinjsh me qiri

Përshkrim i shkurtër:

PURE – 100% Pastër rritur Brenda vendit Soy Bean Wax – Pa pagesë nga Pesticidet, herbicide, është i certifikuar me JO-OMGJ dhe i drejtë. MJEDISI – Renewable & Biodegradable duke përdorur përbërësit më të lartë të cilësisë së. FALAS – naftë, palme, Parafine nga-produkteve, ngjyra, aditivëve, phthalates, parabens, Pesticidet dhe herbicidet, duke siguruar një të pastër, optimale edhe djeg. Handemade – Qirinj tona janë bërë me dorë dhe dora-derdhur. Ne të siguruar të gjithë komponentët tona janë me burim me përgjegjësi dhe ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  PURE – 100% Pastër rritur Brenda vendit Soy Bean Wax – Pa pagesë nga Pesticidet, herbicide, është i certifikuar me JO-OMGJ dhe i drejtë.
  MJEDISI – Renewable & Biodegradable duke përdorur përbërësit më të lartë të cilësisë së.
  FALAS – naftë, palme, Parafine nga-produkteve, ngjyra, aditivëve, phthalates, parabens, Pesticidet dhe herbicidet, duke siguruar një të pastër, optimale edhe djeg.
  Handemade – Qirinj tona janë bërë me dorë dhe dora-derdhur. Ne të siguruar të gjithë komponentët tona janë me burim me përgjegjësi dhe do të takohet standards.c lartë  Dizajni qiri mbajtës
  qiri qelqi mbajtës
  Candle mbajtës me shumicë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...