0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Mbajtëse qirinjsh dekorative Ceramica me dyll

Mbajtëse qirinjsh dekorative Ceramica me dyll

Përshkrim i shkurtër:

I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher. MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë. FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një djegie të pastër dhe optimale. Të punuar me dorë-Qirinjtë tanë janë bërë me dorë dhe derdhen me dorë. Ne sigurohemi që të gjithë përbërësit tanë janë me burim të përgjegjshëm dhe ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  I PASTER-100% I pastër Dylli i Sojës i rritur në vend-Pa Pesticide, Herbicide, është i Çertifikuar JO-OMGJ dhe Kosher.
  MJEDISI-I Ripërtëritshëm dhe i Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.
  FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një djegie të pastër dhe optimale.
  Të punuar me dorë-Qirinjtë tanë janë bërë me dorë dhe derdhen me dorë. Ne sigurohemi që të gjithë përbërësit tanë janë me burim të përgjegjshëm dhe përmbushin standardet më të larta.c  dizajni i mbajtësit të qirinjve
  gotë mbajtëse qiri
  mbajtës i qirinjve me shumicë

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email