0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës i Aromaterapisë me Mjegull tejzanor të Përshtatur

Përhapës i Aromaterapisë me Mjegull tejzanor të Përshtatur

Përshkrim i shkurtër:

Artikulli nr. ::ODMF17-032425 Madhësia e kutisë : L15*W15*H22cm Pesha: 0.6kg ujë: 60ml fuqi: 7W Tensioni i hyrjes: 100-240V , 50HZ/60HZ, 0.15A Tensioni i daljes: 24V-0.35A Përfshirë: 1pc plastikë formë (D12.7 × H18.8cm) me përfundim druri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4. Paketa: Kuti e valëzuar me 3 shtresa me futje letre 8pcs/CTN 31.8*31.8*45.8/0.046cbm/GW/NW: 4.8/5.8kgs MOQ: 1000 grupe FOB SHANGHAI USD13.40/vendosur shërbim OEM Mund të personalizohet Transporti UPS/DHL/ EMS/TNT/FEDEX, Nga deti. Nga një ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-061603
  Madhësia e produktit: D14*H21.3CM
  Madhësia e kutisë : L15 * W15 * H22cm
  Pesha: 0.6kg
  Fuqia (W): 12W
  Tensioni i hyrjes (V): 100-240V, 50Hz/60Hz, 0.15A
  Tensioni i daljes: 24V-0.35A Kapaciteti i ujit: 60ml
  Materiali: plastike
  Baza: baza e zezë dhe tela me ngjyrë të zezë (1.5m)
  Gjeneruar mjegull: 20-30ML / 1h
  Mbulimi: 16-20 metra katrorë
  Ftohtë / Mjegull nxehtësie : Ftohtë
  Koha e ekzekutimit (e vazhdueshme) h 4h
  Koha e ekzekutimit (me ndërprerje) : 8h
  Funksioni i butonit push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e 2-të: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë
  Pika e naftës: 1-2
  LED light dritë e verdhë e ngrohtë
  duke përfshirë:
  Formë plastike 1pc (D12.7 × H18.8cm) me përfundim mermeri portokalli, përshtatës 1pc, 1pc kupë matëse (Madhësia: D5.2*H4.9CM; kapaciteti: 60ml), 1pc fletë udhëzimi me madhësi A4.
  Paketa: Kuti e valëzuar me 3 shtresa me polistirol

  Ne jemi ai që mund t'ju ofrojë shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DESIGN OUTSTNADING

   E PAMUNDSHME S'KA ASGJ. VETEM Dërgoni kërkesë, Ne do të bëjmë më të mirën për t'ju mbështetur.  

  AVANTAZHI I SHPENZUAR

  Një ndalesë për të blerë të gjithë artikullin e aromës, kurseni kohë dhe kurseni para për ju. Me mbështetjen tonë të fortë, biznesi juaj do të rritet me 50% në vit.

   

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  P3. Cili është MOQ i produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, sendi, dizajni dhe procesi i ndryshëm. Sasia e vogël është e pranueshme, pls dërgoni hetim për më shumë detaje

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe modele të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull për të shtypur logon time?

  Pls na dërgoni punën tuaj artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në një sasi të vogël porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë

   

  Pyetja 6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.

   

  P7. Sa aromë keni

  Ne kemi punuar me DROM, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Kemi 2000 aromë të ndryshëm për përzgjedhje.

  Emri më i mirë i aromës: Trëndafili, Lavender, Jasmine, Amber, Vanilje, Cheers Sweet, Oqeani, lule portokalli

   

  Pyetja 8 Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?

  24 orë në internet, ne kemi departament profesional pas shitjes. Ndonjë problem, thjesht na kontaktoni.

  Shijoni eksperiencën përfundimtare të aromaterapisë me Diffuser Customized Ultrasonic Mist Aromatherapy. Hidratoni dhe freskoni cilësinë e ajrit me mjegull ftohëse dhe vajin tuaj esencial të preferuar.  shpërndarës tejzanor i aromatherapy për vajra esenciale atomizues i ajrit në shtëpi
  rishikime të shpërndarësit të aromaterapisë tejzanor
  tejzanor shpërndarës aromaterapie me shumicë
  difuzori / lagështuesi aromaterapia tejzanor

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email