Customized Scent 100ml Body Spray Parfumet për Gra

Customized Scent 100ml Body Spray Parfumet për Gra

Përshkrim i shkurtër:

Item Nr:ODMF15-Atmos Box Size L5.2XW5.2XH17.9CM, peshë:0.318kg Përfshirë:1pc shishe spray green (D4 * H14.3cm) me kapak alumini të zi( D2.4×H3.2cm), një kapak druri(D4.1 * H4.6cm) me logo engaved në krye. një afishe(L6.3 * W3cm) ,100aromë ml vaj me 10% aromë. paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK, me të përfundojë cilësi dhe veshja e plotë mat, një rrip veshja UV

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • 100ml parfum të rrumbullakta dhe sheshet llak shishe qelqi me kapak druri:
 • Detail Product

  Item Nr:ODMF15-Atmos
  Box Size L5.2XW5.2XH17.9CM,
  peshë:0.318kg
  duke përfshirë:1pc shishe spray green (D4 * H14.3cm) me kapak alumini të zi( D2.4×H3.2cm), një kapak druri(D4.1 * H4.6cm) me logo engaved në krye. një afishe(L6.3 * W3cm) ,100aromë ml vaj me 10% aromë.
  paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK, me të përfundojë cilësi dhe veshja e plotë mat, një rrip veshja UV  Parfum shishe
  Fjetur Parfum Spray
  Spray Parfum shishe

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...