0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Aromë e personalizuar Reed Air Fresher

Aromë e personalizuar Reed Air Fresher

Përshkrim i shkurtër:

Dizajn i ri dhe me cilësi të lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

 

Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë

Sasia e Minorit: 500 copë / copë

Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë për

Porti i Javës: Shangai Ose Shenzhen

Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt DetailNa Kontaktoni

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email