0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës i vajit thelbësor të mjegullës së ftohtë

Shpërndarës i vajit thelbësor të mjegullës së ftohtë

Përshkrim i shkurtër:

Ne mund të personalizojmë për ju

Gëzoni përvojën përfundimtare të aromaterapisë me Diffuserin aromatik të tejzanor të aromës së ndryshme Gold Fragrance.

Dridhje tejzanor për të krijuar mjegull të imët. Gjithashtu punoni si një lagështues. Mbyllni automatikisht kur ka pak ujë.

 

 

 • FOB Çmimi: 5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shenzhen/Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  ODMF19-031905

  Madhësia e kutisë: L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  PeshaL 1..0kg

  Madhësia e produktit: D9.8 * H13.5CM

  Fuqia (W): 7

  Tensioni i hyrjes (V): 24

  Kapaciteti i ujit: 100ml

  Funksioni i butonit control (Kontrolli i mjegullës) 

  Shtypni një herë: Difuzeri do të ndizet. Ndriçimi i ambientit do të aktivizohet dhe mjegulla do të fillojë të ngrihet menjëherë nga hunda. Shtypni dy herë: Kjo aktivizon modalitetin e vendosjes së mjegullës me ndërprerje. Difuzeri tani do të mjegullojë për 20 sekonda, do të ndalet për 20 sekonda dhe do të përsëritet. 

  Shtypni tri herë: Shtypja e butonit të energjisë tri herë do të fikë shpërndarësin. Drita dhe mjegulla do të fiken. (Kontrolli i dritës) Shtypni një herë: Ndriçimi i ambientit do të aktivizohet menjëherë, pa funksionin e mjegullës. Shtypni dy herë: Drita do të fiket.                     

  Pika vaji: 1-2Llambë light dritë e verdhë e ngrohtë; Fuqia: 0.6W     

  DB ing 35DBI e punës Duke përfshirë: 1pc shpërndarës arome të nuancës së xhamit, 1pc përshtatës (tel (1.5m)), 1pc kupë matëse (Madhësia: D5.2*H4.9CM; kapaciteti: 60ml), 1pc fletë udhëzimi me madhësi A4.

  Paketimi: Kuti valëzuar me 3 shtresa me shtypje CMYK  shpërndarësi më i mirë i ftohtë i mjegullës së vajit
  shpërndarës i vajit esencial me mjegull të ftohtë
  lagështues i ftohtë i mjegullës vs shpërndarësit të vajit thelbësor
  shpërndarës i vajit thelbësor tejzanor të mjegullës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email