mjegull Custom ftohtë esencial diffuser naftës

mjegull Custom ftohtë esencial diffuser naftës

Përshkrim i shkurtër:

Ne mund të me porosi për ju

gëzojnë the i fundit aromatherapy përvojë me the  i ndryshëm aromë ar tejzanor AromatheAromatherapyffuser.

tejzanor dridhje në krijoj finer mjegull. Gjithashtu punë si një lagështues. automatikisht i mbyllur nga kur ulët ujë.

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në javë
 • port: Shenzhen / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  ODMF19-031905

  madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  WeightL 1..0kgs

  produkt Size: D9.8 * H13.5CM

  pushtet(W): 7

  Voltage input(V): 24

  Uji Kapaciteti: 100ml

  Button Funksioni:(kontrollit Mist) 

  Shtypni një herë: Diffuser do të kaloni në. ndriçimi i ambientit do të aktivizojë dhe mjegull do të fillojë të rritet nga immediately.Press hundë dy herë: Kjo aktivizon modalitetin e përzgjedhjes përhershme mjegull. Diffuser tani do mjegull për 20 sekonda, ndaluar për 20 sekonda dhe të përsëritur. 

  tri herë Press: Shtypur butonin e pushtetit tri herë do të kaloni off thediffuser. Drita dhe mjegull do të fiket.(dritë  kontroll) Shtypni një herë: ndriçimi i ambientit do të aktivizojë menjëherë, pa function.Press mjegull dy herë: Drita do të fiket.                     

  Pika vaj :1-2Llambë: dritë të ngrohtë të verdhë;  pushtet: 0.6W     

  DB punës: 35DBIncluding:1qelqi pc hije aroma diffuser, 1përshtatës pc( tel(1.5m) ), 1filxhan pc matëse (Size:D5.2 * H4.9CM;kapacitet:60ml), 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 shtresë kuti corrugated me shtypjen CMYK  mirë mjegull ftohtë vaj esencial diffuser
  mjegull ftohtë esenciale diffuser naftës
  ftohtë mjegull humidifier vs diffuser thelbësore të naftës
  ftohtë mjegull tejzanor esencial diffuser naftës

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...