0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Ftohës i lagështisë së lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

Ftohës i lagështisë së lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I artikullit: ODMF17-NAD031511 

Madhësia e kutisë : L15 * W15 * H22cm

Pesha: 0.6kg

ujë: 120ml

fuqia: 7W

Input voltage:100-240V,50HZ/60HZ,0.15A

Tensioni i daljes: 24V-0.35A

Përfshirë: 1 copë formë plastike (D12.7 × H18.8cm) me mbarim mermeri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi me madhësi 1 copë A4.

Paketa: Kuti e valëzuar me 3 shtresa me futje letre 8pcs/CTN 31.8*31.8*45.8/0.046cbm/GW/NW: 4.8/5.8kgs

MOQ: 1000 grupe

FOB SHANGHAI USD13.40/set shërbimi OEM Mund të personalizohet

Transporti UPS/DHL/EMS/TNT/FEDEX, Nga deti .B ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shanghia
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

   

  Nr. I artikullit: ODMF17-NAD031514

  Madhësia e kutisë:L15 * W15 * H22cm

  Pesha: 0.6kg

  ujë: 60ml

  fuqia: 7W

  Tensioni i hyrjes: 100-240V,50HZ / 60HZ, 0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë plastike 1 copë (D12.7 × H18.8cm) me fund druri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi madhësi A1 4 copë

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  8pcs/CTN 31.8*31.8*45.8/0.046cbm/G.W/N.W:4.8/5.8kgs

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.40 / vendosur


  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.
  termi pagesës 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  Aromaterapia aromatike e drurit thelbësore tejzanor portative Aroma Diffuser

  1. Përhapës aroma

  2. Përhapës i aromës elektrike

  3. Përhapës aroma druri


   

  Certifikata jonë
  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni

  Informacione kompani

  Dizajni dhe Prodhimi i Shquar Co, Ltd, është një punishte profesionale për të prodhuar grupe shpërndarëse Reed, grupe dhuratash për qirinj, shpërndarës Aroma, ndezës vaji, shpërndarës qeramik, grupe dhuratash temjan, pajisje shtesë dekorative, etj.

  Tregjet tona kryesore ndodhen në Amerikë, Evropë, Australi, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore. Ne e menaxhojmë fabrikën tonë në një nivel relativisht më të lartë të prodhimit modern me një sistem të përkryer të garantimit të cilësisë, duke siguruar që produktet tona me cilësi të lartë të ndjekin trendet e reja të tregjeve vendase dhe të huaja. 


  Ekipi ynë

  Shërbimi i jashtëzakonshëm, inovacioni i vazhdueshëm, cilësia e shkëlqyeshme dhe shpërndarja e shpejtë, Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.

  FAQ

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  • Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

  P2. Cilat janë tregjet tuaja kryesore?

  • SHBA, Franca, Gjermania, Japonia, Australia dhe Italia, etj.

  Q3. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  • Zakonisht rreth 2-7 ditë për artikujt me kërkesa të përgjithshme.

  P4. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  • Po, produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj.

  P5. Si e kontrolloni cilësinë?

  • Ne kemi procedurë të plotë të inspektimit, nga ICQ, OCQ, FCQ dhe testimi 100% i plakjes për produktet elektrike para paketimit. 

  P6. Çfarë është MOQ?

  • Zakonisht MOQ është 500PCS, por 1000 copë për modelet e reja. Sigurisht, ne mund të pranojmë porosi të vogla prove për artikuj të caktuar.

  Q7. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet?

  • Ne zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FEDEX, TNT. Zakonisht duhen 4-5 ditë për të arritur. Nga ajri, nga deti janë gjithashtu të pranueshme.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email