0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Ftohës i lagështisë së lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

Ftohës i lagështisë së lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

Përshkrim i shkurtër:

Outstanding është një nga udhëheqësit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e aromës në Kinë që nga viti 1999

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

   

  Ftohës i lagështisë së lagështisë Vaj esencial Përhapës aromash elektrike

  Pika nr. :: ODMF17-NAD031514

  Madhësia e kutisë:L15 * W15 * H22cm

  Pesha: 0.6kg

  ujë: 120ml

  fuqia: 7W

  Tensioni i hyrjes: 100-240V,50HZ / 60HZ, 0.15A

  Tensioni i daljes: 24V-0.35A

  duke përfshirë:

  Formë plastike 1 copë (D12.7 × H18.8cm) me fund druri, përshtatës 1 copë, filxhan matës 1 copë, fletë udhëzimi madhësi A1 4 copë

  Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre

  8pcs/CTN 31.8*31.8*45.8/0.046cbm/G.W/N.W:4.8/5.8kgs

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 13.40 / vendosur

   

   

  Fabrika profesionale e shpërndarjes së aromës TOP1 këtu tani. OEM dhe ODM Shërbim me një ndalesë. Mostra e personalizuar, e lumtur e dërgimit për ju konfirmon cilësinë.
  1. Difuzor i aromës së qelqit  2. Shpërndarës aromash qeramike  3. shpërndarës arome silikoni 
  4. Difuzeri i vajit esencial plastik 5. Difuzuesit e ventilatorit 6. difuzor i aromës metalike

   

  Certifikata jonë

  Produktet tona mund të kalojnë testimet siç ju kërkoni, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj. Dhe nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutemi na tregoni  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email