Best Mist Humidifier Electric Vaj Esencial Aroma Diffuser

Best Mist Humidifier Electric Vaj Esencial Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Ftohur Mist Humidifier Essential Oil Electric Aroma Diffuser Beautiful formë, simpatik dizajni, unik Ndjenje, JU meritoj ! Përfshirë: 1pc plastic shape(D12.7×H18.8cm) with marble  finish,1pc adaptor, 1pc measuring cup, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë. paketë: 3 avokat  kuti corrugated me insert letër 8pcs / CTN 31,8 * 31,8 * 45,8 / 0.046cbm / G.W / N.W:4.8/5.8kgs moq:1000 përcakton FOB SHANGHAI USD13.40 /formë plastike pc D12.7shirë:H18.8cmasme mermer12.7&tifinish8.përshtatës pcmarpc filxhan matës,1pc adaptor, 1pc measuring cup,...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Best Mist Humidifier Essential Oil Electric Aroma Diffuser

  Beautiful Shape, simpatik Projektimi, ndjenjë të veçantë, Ti e meriton !

  duke përfshirë:

  1formë plastike pc(D12.7×H18.8cm) me mermer  finish,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër

  8copë / CTN 31,8 * 31,8 * 45,8 / 0.046cbm / G.W / N.W:4.8/5.8kgs

  moq:1000 vendos

  FOB SHANGHAI USD13.40 / set

   

  duke përfshirë:

  1formë plastike pc(D12.7×H18.8cm) me mermer  finish,1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër

  8copë / CTN 31,8 * 31,8 * 45,8 / 0.046cbm / G.W / N.W:4.8/5.8kgs

  moq:1000 vendos

  FOB SHANGHAI USD13.40 / set  mirë aroma diffuser elektrike
  aroma diffuser elektrike
  elektrike aroma diffuser shumicë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...