Profili i kompanisë

asdzxcxcqq65

Projektimi Outstanding & Prodhimi Co, Ltd. është një kompani profesionale, për të prodhuar Aroma Diffuser, Reed Diffuser, Scented Candle, Oil Burner, aromë llambë, freshener Car, Room Spray, qese, qeramike Vase, Shishe qelqi dhe dekorative pajisje për shumë vite, ne jemi të vendosur në Shanghai, me transport të përshtatshëm dhe burime të pasura. Kompania mbulon jonë 3,886 metra katrorë, ka objekte profesionale të tilla si Aging dhomën e testimit për aroma diffuser, makinë testimi vakum për të lëngshme. kapaciteti ynë një ditë, duke përfshirë: 4,200 vendos Aroma Diffuser; 30,000 shishe diffuser copë; 5,000 copë Sola Flower; 10,000 vendos paketimin e produkteve. Për aroma diffuser, ne kemi certifikatë CE. Ne gjithashtu mund të ofrojë VOC, MSDS për materiale të ndryshme për të siguruar produkte të sigurisë. Ne ofrojmë harton unike, cilësia e besueshme, çmim konkurrues dhe shërbime të pazgjidhura. Atje jane 18 artikuj me patentat e veta dhe ne jemi anëtar i SEDEX. Ne kemi aftësi të fortë për Zhvillim, rinovuar dizajn të ri çdo javë, 9 0 % e klientëve të përdorin planet tona. Ne gjithashtu mund të bëjmë ODM, produktet OEM. Tregu ynë kryesor është Shtetet e Bashkuara, Kanadë, Francë, Mbretëria e Bashkuar, Gjermani, Australi, Brazil, Japoni, Korea dhe Arabia Saudite. Ne kemi përvojë të pasur për të bashkëpunuar me shumë të famshme Brands Aroma. Ne besojmë kënaqësinë e konsumatorit është misioni ynë, Cilësia e mirë është jeta jonë. look Outstanding përpara partner të favorshme marrëdhënie me çdo klientët tanë, Mirë se vini në Outstanding, Mirë se vini në hetim. Outstanding do t'ju sjellë dizajne të mahnitshme dhe produkte gjithmonë.


kontaktSHBA

hetimpër çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

Të funditLajme

  • 2018 luftimet

    Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

    sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...