Clip Qeramikë Car Parfum Decor Air freshener Aromë Diffuser

Clip Qeramikë Car Parfum Decor Air freshener Aromë Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

• Tërësisht jo-toksike, përkryer për të ul receptorin e telefonit gjatë një pasqyrë e pasme.


• elegant & portativ: Ju mund Aromatherapy në në çdo vend në çdo kohë.


• Aromatherapy: Frymëzojë shqisat tuaja dhe të rigjallëruar shpirtin tuaj me këtë projektuar në mënyrë unike varëse aroma makinë.


• Me cilësi të lartë me harton ekskluzive. dhuratë e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten!


FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë

Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë

Furnizimi Aftësia: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

WeekPort: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T

Detail Product

Njësia nr.:ODMF17-120617

madhësia Box:L8.7 * W5.6 * H8.7cm

peshë:0.07kg

duke përfshirë:1Bear pc qeramike(L5.8 * W5.4 * H2.1cm) diffuser makinë me clip bardhë(L1.5 * W1.5 * H3.2cm),1cap pc druri(L1.1cm * W1.1cm)

paketim:350G kuti letre me dritare PVC.Related Products

kontaktSHBA

hetimpër çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

Të funditLajme

  • 2018 luftimet

    Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

    sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...