Clear Glass Candle Plate

Clear Glass Candle Plate

Përshkrim i shkurtër:

1."Na Quality kultura jonë” 90% i qiri dhe prodhimit diffuser pajisjeve na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania. 2."Me ne paratë tuaja në të sigurt” rimbursim të plotë në rast të cilësisë ose dorëzimit vonesë kohë të keqe. ne gjithashtu mund accpet pagesën nga Paypal. 3."Koha është ar” për ju dhe për ne, ne kemi punën Professinnal ekip të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër. 4."Cilësia është shpirti i një ndërmarrje” kemi pasur nderin për të shërbyer (  USA-Sparoom, Daydreameer, në Eu ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  1."Na Quality kultura jonë” 90% i qiri dhe prodhimit diffuser pajisjeve na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania.
  2."Me ne paratë tuaja në të sigurt” rimbursim të plotë në rast të cilësisë ose dorëzimit vonesë kohë të keqe. ne gjithashtu mund accpet pagesën nga Paypal.
  3."Koha është ar” për ju dhe për ne, ne kemi punën Professinnal ekip të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër.
  4."Cilësia është shpirti i një ndërmarrje” kemi pasur nderin për të shërbyer (  USA-Sparoom, Daydreameer, në Europë, si Lampeberger, Esteban. Në Australi ,muzg… )
  Nëse dëshironi më shumë , cacn mostra të dërgohet në kërkesë. gjithë mostër mund të jenë përshtatur për ju


  pjatë qiri
  mbajtëse qirinjsh pjatë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...