0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri klasik me aromë të bardhë qeramike me logo të shtypur

Qiri klasik me aromë të bardhë qeramike me logo të shtypur

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiri ynë klasik me aromë qeramike prej mermeri është kaq unik dhe me jetëgjatësi, me siguri do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Naftë, palmë, nënprodukte parafine, ngjyra, aditivë, ftalate, paraben, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I artikullit. ODMF17-092053-1

  Madhësia e Kutisë: L9.2 * W9.2 * H10.4cm

  Pesha: 0.7 kg Përfshihen: Mbajtëse qirinjsh prej qelqi të bardhë (D1 * H8.8cm) me shtypje mëndafshi dhe dyll parafine 10%, peshë dylli 100g me aromë 280%.

  Paketimi: 350g kuti letre  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email