Classic Marble Tejzanor Aroma Diffuser

Classic Marble Tejzanor Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Classic woodern tejzanor Aroma Diffuser. Mundësuar nga një kabllo të energjisë (përfshirë), dizajn elegant këtë diffuser e bukur pak e bën të përsosur për çdo dhomë. Kjo diffuser tejzanor Aromatherapy do t'ju lejojë të përhapur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël. Përmban dy settings Niveli mjegull Runs 4-6 orë (Ora Run ndryshon në varësi të përcaktimit mjegull përdoren) Moisturize dhe rifreskoni cilësisë së ajrit w ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gëzojnë përvojën e fundit Aromatherapy me Classic woodern tejzanor Aroma Diffuser. Mundësuar nga një kabllo të energjisë (përfshirë), dizajn elegant këtë diffuser e bukur pak e bën të përsosur për çdo dhomë. Kjo diffuser tejzanor Aromatherapy do t'ju lejojë të përhapur vajra esencial tuaj të preferuar në tavolinën tuaj, nga ana juaj krevat ose ndonjë hapësirë ​​tjetër të vogël.

  Features

  • Dy settings Niveli mjegull
  • shkon 4-6 orë (Ora Run ndryshon në varësi të përcaktimit mjegull përdoren)
  • Moisturize dhe rifreskoni cilësinë e ajrit me ftohje mjegull
  • Përdor teknologji të përparuar tejzanor dhe një dizajn elegant
  • Diffuser punon duke përdorur teknologji tejzanor për të prishur ujë dhe vajra esenciale / Aroma blends në mikro-grimca jashtëzakonisht gjobë, përhapur aromë në ajër si mjegull pa ngrohje.


  aroma diffuser
  aroma diffuser 300ml
  au Aroma Diffuser
  aroma diffuser blerës
  aroma diffuser distributor
  aroma importuesi diffuser
  prodhues aroma diffuser
  Muji Aroma Diffuser
  aroma shqyrtim diffuser
  aroma diffuser

  Dërgo mesazhin tuaj për ne:

    Kliko për të rifreskuar

  Related Products

  kontaktSHBA

  • projektimin Outstanding dhe prodhimin co., ltd
  • telefon: +86 18621693186
  • E-mail:doris@outstandingdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: +86 18621693186

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...

  Enquiry TANI
    Kliko për të rifreskuar