0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri klasik me aromë qeramike

Qiri klasik me aromë qeramike

Përshkrim i shkurtër:

• Dizajn UNIK - Qiri ynë me aromë klasike qeramike është aq unik dhe i qëndrueshëm, sa që është i sigurt se do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Nafta, Palma, Nënproduktet Parafine, Ngjyruesit, Aditivët, Ftalatet, Parabenet, Pesticidet dhe Herbicidet, duke siguruar një pastrim, ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-032509

  Madhësia e kutisë: L9.8 * W9.8 * H9.5cm

  Pesha: 0.615kg

  Përfshirë: filxhan qeramik 1pc (D9*H8.9cm) me dyll parafine 100% dhe letër decal weight peshë dylli 250g me aromë 3%.

  Paketa: Kuti letre 350g me futje letre   Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email