0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

qirinj të Krishtlindjeve me aromë

qirinj të Krishtlindjeve me aromë

Përshkrim i shkurtër:

 • qiri aromatik
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF14-112103

  Madhësia e kutisë: 9.8 * 9.8 * 7.8cm               

  Pesha: 0.4 kg Përfshihen: shishe qelqi 1 copë (D9.5cm * H7.5cm) me majë të zezë dhe fund të artë me dyllë parafine 100%, peshë dylli 200g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me vulosje të fletës së artë rozë.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email