0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë LED me model të bardhë

Qiri me aromë LED me model të bardhë

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiriu me aromë LED me model të bardhë prej xhami është kaq unik dhe me jetëgjatësi, sigurisht që do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Nafta, Palma, Nënproduktet Parafine, Ngjyruesit, Aditivët, Ftalatet, Parabenet, Pesticidet dhe Herbicidet, sigurojnë ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-040842

  madhësia e kutisë: L9 * W9 * H10cm 

  Pesha: 0.43kg 

  Përfshihen: Mbajtëse qirinjsh prej xhami të bardhë 1 copë (D7.3 * H8cm) me llamarim (trëndafil) dhe shtypje lazer & dyll parafine 100%, peshë dylli 160g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me futje letre.

  Qiri prej qelqi i zi Matt i personalizuar me kapak metalik prej ari rozë për dhuratë kavanoz qiriri me çmimin më të mirë


   

  Profili i kompanisë 

  Paketimi:

  Ne jemi ata që mund t'ju ofrojmë shërbimin ndaj klientit me PESË YJE. Shitjet tuaja do të rriten me 30%-50% duke punuar me DIZAJNIN E JASHTM

  E PAMUNDSHME S'KA ASGJ. VETEM Dërgoni kërkesë, Ne do të bëjmë më të mirën për t'ju mbështetur.

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

  Q2. Cilat janë tregjet tuaja kryesore?

  Japoni, Gjermani, Francë, SHBA dhe Itali, etj.

  Q3. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  Zakonisht rreth 1-3 ditë për artikujt me kërkesa të përgjithshme.

  P4. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Po, produktet tona mund të kalojnë testimet ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, etj.

  P5. Si e kontrolloni cilësinë?

  Ne kontrollojmë cilësinë e produktit nga IQC, tre teste në linjat e prodhimit dhe testimin 100% të plakjes përpara paketimit.

  Tani po aplikojmë për ISO 90001 dhe do ta kalojmë ISO brenda tre muajsh.

  Q6. What'sfarë është MOQ?

  MOQis 500PCS, por 1000 copë për modelet e reja. Sigurisht, ne mund të pranojmë porosi të vogla provë për artikuj të caktuar.

  Q7. Mund të na jepni një zbritje të favorshme?

  Natyrisht, një zbritje e favorshme do të ofrohet nëse sasia është e konsiderueshme.

  Q8. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet?

  Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FEDEX, TNT. Zakonisht duhen 4-5 ditë për të mbërritur. Nga ajri, nga deti janë gjithashtu të pranueshme.
  qirinj aromatikë të udhëhequr pa flakë
  qirinj aromatikë të udhëhequr pa flakë - vanilje
  si funksionojnë qirinjtë aromatik të udhëhequr
  qirinj aromatik
  qirinj aromatike ud
  qirinj aromatikë vanilje
  qirinj aromatik të udhëhequr
  qirinj aromatikë të udhëhequr nga telekomanda
  Qirinj aromatike të udhëhequr me telekomandë
  qiri i udhëhequr me aromë

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email