0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri elegant me aromë të bardhë qeramike

Qiri elegant me aromë të bardhë qeramike

Përshkrim i shkurtër:

• PROJEKTIMI UNIK - Qiriu ynë aromatik me qeramikë të bardhë është aq unik dhe i qëndrueshëm, saqë do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS-Nënprodukte të naftës, palmës, parafinës, ngjyra, aditivë, ftalate, parabene, pesticide dhe herbicide, duke siguruar një pastrim ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-033126

  madhësia e kutisë: L10.5 * W10.5 * H8.5cm 

  Pesha: 0.7kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri qeramike (D10*H7.7cm) me afishe (L3*W1cm) & printim mermeri & 100% dylli parafine, 1 copë kapak qeramik (D10*H1cm) me elektroplatim (argjend), peshë dylli 280g me aromë 3% Me

  Paketimi: 350g kuti letre me futje letre.  qiri aromatik
  historia e qirinjve aromatik
  qiri aromatik nz
  shtatzënia me qiri aromatik
  prodhimi i qirinjve aromatik
  komplet qirinjsh aromatik
  Set diptik qirinjsh aromatik
  qirinj aromatike hong kong
  qirinj aromatike Melburn qendrore
  qirinj aromatik me unaza

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email