0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Qiri me aromë Rose Rose Glod

Qiri me aromë Rose Rose Glod

Përshkrim i shkurtër:

• DIZAJN UNIK - Qiriu ynë me aromë Chic Rose Glod është aq unik dhe i qëndrueshëm, saqë do të jetë një hit në shtëpinë ose biznesin tuaj.

• I PASTER - Dylli i Sojës 100% i Pastër i Brendshëm - Pa Pesticide, Herbicide, nuk është i OMGJ dhe i Çertifikuar nga Kosher.

• MJEDISI - Rinovueshëm dhe Biodegradueshëm duke përdorur përbërësit e Cilësisë më të Lartë.

• FALAS - Nafta, Palma, Nënproduktet Parafine, Ngjyruesit, Aditivët, Ftalatet, Parabenet, Pesticidet dhe Herbicidet, duke siguruar një pastrim, ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Porti: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Dizajn UNIK - Qiriu ynë me aromë Chic Rose Glod është aq unik dhe i qëndrueshëm, sa që me siguri do të jetë një goditje në shtëpinë ose biznesin tuaj.

  Nr. I sendit.: ODMF17-033165

  Madhësia e Kutisë: L9 * W9 * H11cm

  Pesha: 0.62kg

  Përfshirë: 1 copë mbajtëse qiri metalike argjendi (D8.3.*H9.4cm) me printim mëndafshi (L3.5*W0.9cm) dhe 100% dyll parafine, 1 copë kapak druri (D8.7*H1.2cm), peshë dylli 230g me aromë 3%.

  Paketimi: 350g kuti letre me vulosje të fletës së artë rozë.  qiri me aromë metalike

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email