0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Modeli elegant i mermerit Diffuser qelqi

Modeli elegant i mermerit Diffuser qelqi

Përshkrim i shkurtër:

I përbërë nga xham i dizajnuar me cilësi të lartë dhe me Shkop elegante prej druri, shtohet pak diçka për ta zbukuruar. Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për ta rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj. Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 300 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Porti: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF16-090838

  Madhësia e Kutisë: L12 * W12 * H26.5cm                  

  Pesha: 0.76kg

  Including:1pc glass bottle(D8*H11.3cm)with marble printing & stopper(Dia3*H3cm )& sticker(L3*W1cm),8pcs black cotton stick(D0.3*H26cm),190ml fragrance solution with 10% fragrance.

  Paketimi: 350g kuti letre me futje letre.

  I përbërë nga xham i dizajnuar me cilësi të lartë dhe lule elegante sola, shtohet pak diçka për ta zbukuruar.

  Të gjitha aromat e chando-s janë të disponueshme në rimbushje, për të rimbushur ose ndryshuar aromën sipas zgjedhjes suaj.

  Isshtë përmirësuar në paketimin e saj të bukur, i shkëlqyeshëm për një dhuratë për miqtë, familjen ose bashkëpunëtorët e biznesit për çdo rast.  difuzor kallami
  shishe difuzori kallami
  markë difuzori kallami
  difuzori i kallamës kanada
  difuzor kallami Itali
  mbushëse vaji shpërndarës kallami
  patentë difuzori i kallamishtes
  rekomandimi i difuzuesit të kallamit
  shpërndarës kallami me shumicë
  difuzor kallami

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email