Chic Heart Air Vent Clip-on Car freshener

Chic Heart Air Vent Clip-on Car freshener

Përshkrim i shkurtër:

ajër ndenja clip-ons janë të thjeshta, ende në fuqi. Mbushur me një Parfume lëngshme, këto fresheners ajrit makinë clip mbi folds e ajër ndenja e makines. Si ajri kalon mbi dhe nëpërmjet clip-on, ajo tërheq molekulat nga të lëngshme lart dhe jashtë pajisjes. përfundimisht, këto molekula do të varfëruar plotësisht. Sasinë e kohës këto të fundit varet se si shpesh ata janë të ekspozuar për të lëvizur ajrit nga shfryn ajër. ajrit të ngrohtë edhe shkaqet e tyre për të marrë të përdoret deri shumë më të shpejtë.

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product


  ajër ndenja clip-ons janë të thjeshta, ende në fuqi. Mbushur me një Parfume lëngshme, këto fresheners ajrit makinë clip mbi folds e ajër ndenja e makines. Si ajri kalon mbi dhe nëpërmjet clip-on, ajo tërheq molekulat nga të lëngshme lart dhe jashtë pajisjes. përfundimisht, këto molekula do të varfëruar plotësisht. Sasinë e kohës këto të fundit varet se si shpesh ata janë të ekspozuar për të lëvizur ajrit nga shfryn ajër. ajrit të ngrohtë edhe shkaqet e tyre për të marrë të përdoret deri shumë më të shpejtë.  freshener makinë
  freshener makinave Ambi pur
  freshener makinë DIY
  freshener makinë febreze
  freshener makinë si për të bërë
  makinë freshener internet
  freshener makinë refresh
  llak freshener makinë
  makines freshener WATERTOWN ny
  fresheners makinën më të mirë

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...