0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës i Aromaterapisë Chic Diamond

Shpërndarës i Aromaterapisë Chic Diamond

Përshkrim i shkurtër:

Pasuroni ambientin e automjetit tuaj përmes fuqisë së transferimit me Shpërndarësin e Automjeteve Chic Diamond Aromatherapy. Duke shfaqur risitë më të fundit në teknologjinë e transportit të teknologjisë së lartë, ky shpërndarës është në gjendje të jonizojë dhe atomizojë atmosferën e makinës tuaj. Gjithashtu, ndryshe nga shumica e shpërndarësve të makinave, nuk kërkohet fitil! Ky shpërndarës i lëvizshëm përfshin të njëjtën teknologji që gjendet në shpërndarësit e shtëpive tona plus disa risi shtesë për ta bërë atë të përputhshëm për të gjitha automjetet. Do të vlerësoni kasafortën ...

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail


  Pasuroni ambientin e automjetit tuaj përmes fuqisë së transferimit me Shpërndarësin e Automjeteve Chic Diamond Aromatherapy. Duke shfaqur risitë më të fundit në teknologjinë e transportit të teknologjisë së lartë, ky shpërndarës është në gjendje të jonizojë dhe atomizojë atmosferën e makinës tuaj. Gjithashtu, ndryshe nga shumica difuzori i makinëss, nuk kërkohet fitil! Ky shpërndarës i lëvizshëm përfshin të njëjtën teknologji që gjendet në shpërndarësit e shtëpive tona plus disa risi shtesë për ta bërë atë të përputhshëm për të gjitha automjetet. Ju do të vlerësoni sigurinë dhe komoditetin që ofrojnë kontrollet e ndriçuara dhe butonat e ndriçuar për ngasjen gjatë natës. Përfshihet gjithashtu një përshtatës makine.  difuzori i makinës
  shishe difuzori makine
  shishe difuzori makinash Australi
  shpërndarës makinash doterra
  vaj esencial shpërndarës makinash
  shpërndarës makinash për vajra esencialë
  komplet difuzori makinash
  dollap me kyç difuzori
  difuzori i makinave malajzia
  difuzori i makinës nz

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email