0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës vaji aromash tejzanor i qeramikës

Përhapës vaji aromash tejzanor i qeramikës

Përshkrim i shkurtër:

Gëzoni magjinë e vajrave thelbësorë nga komoditeti i shtëpisë tuaj me këtë Përhapës Vaji Aroma Qeramike Ultrasonic. Vendoseni këtë shpërndarës në dhomën tuaj të ndenjes dhe shijoni një aromë të ëmbël me aromë për të krijuar një atmosferë qetësie.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 100000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Gëzoni magjinë e vajrave thelbësorë nga komoditeti i shtëpisë tuaj me këtë Përhapës Vaji Aroma Qeramike Ultrasonic. Vendoseni këtë shpërndarës në dhomën tuaj të ndenjes dhe shijoni një aromë të ëmbël me aromë për të krijuar një atmosferë qetësie. Detajet:
  • Nr. I artikullit. :ODMF15-101003
  • Madhësia e kutisë: L14.5 * W14.5 * H25cm 
  • Pesha: 0.461kg
  • Materiali: hije qeramike me bazë plastike PP (Baza: baza e zezë dhe tela me ngjyrë të zezë (1.5m) fuqia: 7W
  • kapaciteti: 60ml
  • Tensioni i hyrjes: 100-240V, 50Hz / 60Hz
  • Tensioni i daljes: 24VMist i gjeneruar: 20-30ML / 1h Mbulimi: 16-20 metra katrorë
  • Ftohtë / Mjegull nxehtësie : Ftohtë
  • Koha e ekzekutimit (e vazhdueshme) h 4h Koha e ekzekutimit (me ndërprerje): 8 orë
  •  Funksioni i butonit push Shtytja 1ST: mjegulla e vazhdueshme, shtytja e dytë: mjegulla me ndërprerje; Shtytja e tretë: çaktivizon njësinë Pika e vajit: 2-3     
  • LED light dritë e verdhë e ngrohtë Përfshinë: formë qeramike 1 copë (D9.5 * H11.9 cm), përshtatës 1 copë, kupë matëse 1 copë (60 ml) D5.2 * H5.0 cm, manual udhëzimesh me madhësi 1 copë A4.
  • Paketimi: Kutia e valëzuar me 3 shtresa me futje letre.


  shpërndarës aromash 300ml
  distributor i aromës
  prodhuesi i difuzuesit të aromës
  aromë difuzori muji
  rishikim i difuzuesit të aromës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email