0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

ndezës qeramike vaji

ndezës qeramike vaji

Përshkrim i shkurtër:

"Cilësia e kulturës sonë" Pajisjet e prodhimit 90% na janë të rëndësishëm nga JAPONIA dhe GJERMANIA, gjithashtu "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore të profesinnalit që mund të bëjë cilësi të mirë në kohë të shkurtër. Outstanding është një nga drejtuesit e tregut për biznesin e produkteve që lidhen me shpërndarësin e frangrancës në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe shpërndarës. Me 5 fabrikat tona 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele Aromë : 30000 Aromë aromatike që ju të zgjidhni Materialin: Qeramikë, dru, c ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  "Cilësia e kulturës sonë" 90% pajisje prodhimi na japin rëndësi edhe nga JAPONI dhe GJERMANIA
  "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër.

  Outstanding është një nga drejtuesit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe shpërndarës. Me 5 fabrikat tona 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele

  Aromë 30000 XNUMX Aromë aromatike për ju që të zgjidhni
  Materiali: Qeramikë, dru, çimento, etj,
  Stili : ne mund të sigurojmë dizajn ekskluziv vetëm për ju

  Nëse jeni të interesuar, ju lutem lini një mesazh për mua sa më shpejt të jetë e mundur. Ne mund t'ju japim stilin e fundit  aparat për djegje
  vaj esencial shpërndarës qeramike
  ndezës qeramike vaji
  llambat elektrike të ndezjes së vajit
  Djegësi thelbësor i vajit
  ndezës vaji
  ndezës vaji australia
  qiri djegës vaji
  prodhuesit e ndezësve të vajit
  ndezës vaji me llambë

  Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email