Qeramike Nubilizer Aroma Difuzori

Qeramike Nubilizer Aroma Difuzori

Përshkrim i shkurtër:

• Aromatherapy: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .


• Me cilësi të lartë me harton ekskluzive. dhuratë e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten!

TOP 1 Aroma Diffuser Factory: Projektimi Outstanding &Prodhimi Co, Ltd. Kontaktoni Fabrika jonë: lucy @ shquar

 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • port:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

  Detail Product

  Njësia nr.:ODMF18-062901
  Paketimi Madhësia Box: L11xW11xH16cm
  peshë: 0.47kg
  kapacitet:10ml
  pushtet: 5W
  tension të dhëna:5V-1A
  material: gotë
  Best / Heat Mist:i ftohtë
  Button Funksioni: 1
  shtytje: 10s mjegull ndaluar 50s, fikur pas 2 orë; 2nd shtytje: kthehet njësisë off 
  duke përfshirë:1 LED nebulizing diffuser me mbajtës 1pc qeramike (D8.3 * H9.9cm) dhe lazer uritur nga Deisgn, 1pc USB lidhës, 1 udhëzim fletë A4, 1shishe qelqi pc(10ml),pa vaj.
  paketim: 350G kuti letre me shtypjen CMYK.


  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...