qeramike hot Dizajn Hollow qeramike ftohtë mjegull tejzanor Essential Oil Diffuser

qeramike hot Dizajn Hollow qeramike ftohtë mjegull tejzanor Essential Oil Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Njësia nr.:Madhësia ODMF15-101006 Box:Pesha L14.5 * W14.5 * H25cm:0.65kg pushtet: 12ujë W:60ml tensionit Input:100-240V, 50Hz / 60Hz tensionit Output:24V Duke përfshirë: 1hije pc qeramike(D13.4 * H12.4cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë. paketë: 3 avokat  kuti corrugated me insert letër 8pcs / CTN / 56 * 33 * 29cm / 0.054cbm / N.W. / G.W.:5.2kg / 7 kg MOQ:1000 përcakton FOB SHANGHAI USD13.99 / vendosur OEM shërbimeve mund të të jetë përshtatur Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga Delivery ajrit kohë 45-65 ditë af ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

   

  Njësia nr.:ODMF15-101006

  madhësia Box:L14.5 * W14.5 * H25cm

  peshë:0.65kg

  pushtet: 12W

  ujë:60ml

  tensionit input:100-240V, 50Hz / 60Hz

  tensionit të prodhimit:24V

  duke përfshirë:

  1hije pc qeramike(D13.4 * H12.4cm),1përshtatës pc, 1pc filxhan matës, 1pc A4 udhëzim madhësia fletë.

  paketë: 3 avokat  kuti corrugated me futur letër

  8copë / CTN / 56 * 33 * 29cm / 0.054cbm / N.W. / G.W.:5.2kg / 7 kg

  moq:1000 vendos

  FOB SHANGHAI USD13.99 / set

  OEM shërbim mund të jetë përshtatur
  Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga ajror
  dorëzim kohë 45-65 ditë pas qëllim konfirmuar.
  Kushtet e pagesës 40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT.

  Portable elektronike tejzanor Essential druri Aromatherapy Aroma Diffuser

  1.Aroma Diffuser

  2.diffuser elektrike aroma

  3.Druri aroma diffuser

  OEM shërbim mund të jetë përshtatur
  Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga ajror
  dorëzim kohë 45-65 ditë pas qëllim konfirmuar.
  Kushtet e pagesës 40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT.
  TOP1 profesional aroma diffuser fabrikë këtu now.OEM dhe ODM One-stop shërbim Customized, Dërgo mostër të lumtur për të ju konfirmoni cilësinë.
  1.Glass aroma diffuser  2.Ceramica aroma diffuser  3.silikoni aroma diffuser 
  4.Plastike esencial diffuser naftës 5.diffusers Fan 6. metalike aroma diffuser
  prodessional Factory:                                                                                                   Urime ju na gjetur një aromë diffuser profesional  fabrikë. linja fabrikë:86-21-51698303 Më shumë detaje si më poshtë
  kapacitet  1 ) ne kemi 60ml,100ml,120ml 200ml… kapaciteteve të ndryshme dhe forma për shitjet e tuaja.                          2 ) ne mund ta bejme tuaj customized të hartuar ose të rekomandojë dizajn tonë të nxehtë për ju.                          .
  Customized Dispozicion Ngjyra mund të personalizohet, Vetëm të sigurojë Panton No. forma të ndryshme mund të personalizohet Funksionet mund të personalizohet
  Min  moq MIN dhe sasi të vogël të pranojë.
  Mostra për testim  Lumtur dërgojnë mostra për të konfirmuar cilësinë
  Delivery Fast Mostra brenda 1-7days dërgojë mallrave masive 25-45days aksioneve brenda 1 ditë 
  Kodi HS  8479892000

  Fabrika mirë furnizuesit ne do t'ju kursejnë kohë dhe para, ndihmuar në tregun tuaj të fitojë,Na kontaktoni.

  Avantazhet Fabrika:
  1 )  100% Mbrojtja e cilësinë e produktit ngjyra Mix,përzierje dizajn,përzierje proces për ju përzgjedhjen.
  2 )  100% Në kohë mbrojtjen e dërgesës Laser gdhendur proces më shumë se 15 vjet
  3 )  100% mbrojtja pagesa Ngjyrë dhe procesi merkuri më shumë se 13 vjet
  4 ) Më Populloret "Aroma Diffuser” fabrikë transferimit të ujit shtypjen më shumë se 13 vjet përvojë

  zbatohen për

  dhomë ndenjieje, Yoga Room, dhomë gjumi,Spa Room.

  Eco-frendly metiarial.

  Çdo vend që ju dëshironi mund të përdoret, gëzojnë veten dhe

   


  paketim & Shipping

  paketim: 3 punoj kuti corrugated me polisterol brenda, mbajtur të sigurt nga thyerja

  Shipping:25-45 ditë pas qëllim konfirmuar

  Ne kemi designers tona, ne mund të ofrojmë lirisht dizajn në të dy kuti paketimit dhe produkteve.

  Nëse dëshironi më shumë, Pls shërbimit fabrikë thirrje linjë:86-21-51698303\

  Advantage Outstanding së. www.outstandingdm.com

  1. Më shumë se 15years prodhimin Aroma diffsuer dhe mbajtës Candle,Reed Diffuser

  4.TOP1 Aroma diffuser dhe furnizues Candle fabrikë.

  2. shërbimit One-stop më shumë se 15years.

  5. Më shumë than15years përvojë të eksportit.

  3. sallë ekspozite të madhe në fabrikë .

  6. Mostrat në dispozicion për ti konfirmuar cilësinë

  Certifikata ynë
  Prodhimet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutem na njoftoni

  kompania e Informacionit

  Projektimi Outstanding & Prodhimi Co, Ltd  është një profesionist punishte për prodhimin e Kallam vendos diffuser,vendos qiri dhuratë, aromë diffuser,burners naftës,diffuser qeramike, vendos dhuratë Temjan,accessory dekorative,etj.

  Tregjet tona kryesore gjetur në Amerikë, Evropë, Australi, Lindja e Mesme, dhe Azisë Juglindore. Ne menaxhuar fabrikën tonë në nivel relativisht të lartë të prodhimit modern me një sistem të cilësisë i përkryer garancisë, duke siguruar produktet tona me cilësi të lartë për të ndjekur trendet e reja të tregjeve të brendshme dhe të jashtme. 

  Shërbim i mirë

  Çmim të fabrikës

  risi të vazhdueshme

  Quality Excellent

  dorëzimit Prompt

  risi to shpie,i zellshëm to korrje,ndershmëri&nësp;to i ardhshëm,ne janë i sigurt të ketë sukses.

  Ekipi ynë

  shërbimit të pazgjidhura, risi të vazhdueshme, qualityand shkëlqyer ofrimit të shpejtë,Ky është qëllimi ynë i përjetshëm.

  FAQ

  Q1. A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

  •Ne jemi një prodhues, duke siguruar OEM & ODM shërbim.

  Q2. Çfarë është tregjet tuaja kryesore?

  •SHBA,Francë,Gjermani, Japoni, Australia dhe Italia, etj.

  Q3. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  •zakonisht rreth 2-7 ditë për artikuj me kërkesat e përgjithshme.

  Q4. Janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  •po, produktet tona mund të kalojë testings si ju kërkojnë, p.sh.: CE, RoHS, PSE, ETL,FCC, etj.

  Q5. Si mund të kontrollit të cilësisë ?

  •Ne kemi procedura e inspektimit linjë të plotë,nga të ICQ,OCQ,FCQ dhe 100% plakje testimin për produktet elektrike para paketimit. 

  Q6. çfarë është moq?

  •zakonisht moq është 500PCS, por 1000 copë për modele të reja. Sigurisht, ne mund të pranojë urdhërat e vogël gjyq për artikuj të caktuar.

  Q7. Si mund të anijeve të mallrave dhe sa kohë duhet?

  •Zakonisht ne anije nga DHL, UPS, FEDEX,TNT. Kjo zakonisht merr 4-5days për të arritur. nga ajror,nga deti janë gjithashtu të pranueshme.  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...