0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

grupe lulesh qeramike me dhurata për shpërndarës vaji Franragnce

grupe lulesh qeramike me dhurata për shpërndarës vaji Franragnce

Përshkrim i shkurtër:

"Cilësia e kulturës sonë" 90% pajisje për prodhimin e qirinjve dhe shpërndarësve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA. "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër. Outstanding është një nga drejtuesit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangrancës në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe difuzor. Me 5 fabrikat tona 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele Aromë : 30000 aromë aromatike për ju që të zgjidhni Materia ...

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  "Cilësia e kulturës sonë" 90% pajisje për prodhimin e qirinjve dhe shpërndarësve na japin rëndësi nga JAPONI dhe GJERMANIA.
  "Koha është ari" për ju dhe për ne, ne kemi një punë ekipore profesional të cilët mund të bëjnë cilësi të këndshme në kohë të shkurtër.

  Outstanding është një nga drejtuesit e tregut për biznesin e produkteve të lidhura me shpërndarësin e frangranisë në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe shpërndarës. Me 5 fabrikat tona 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 modele

  Aromë 30000 XNUMX Aromë aromatike për ju që të zgjidhni
  Materiali: Qeramikë, dru, çimento, etj,
  Stili : ne mund të sigurojmë dizajn ekskluziv vetëm për ju

  Nëse jeni të interesuar, ju lutem lini një mesazh për mua sa më shpejt të jetë e mundur. Ne mund t'ju japim stilin e fundit  komplet dhuratash shpërndarës aromash
  grupe qirinjsh dhe shpërndarësish
  grupe të shpërndarësit të qirinjve dhe kallamave
  grupe qirinjsh
  grupe difuzori
  grupe të difuzuesit të kallamishteve

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email