Lule qeramike me Franragnce diffuser vaj vendos dhuratë

Lule qeramike me Franragnce diffuser vaj vendos dhuratë

Përshkrim i shkurtër:

"Na Quality kultura jonë” 90% qiri dhe prodhimi diffuser pajisjet na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania. "Koha është flori” për ju dhe për ne, ne kemi punën Professinnal ekip të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër. Outstanding është një nga udhëheqësit e tregut për frangrance lidhur diffuser biznesin e produkteve në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe diffuser.with tonë 5 fabrika 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton Fragrance: 30000 aromë aromatike për ju që të zgjidhni materia ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  "Na Quality kultura jonë” 90% qiri dhe prodhimi diffuser pajisjet na rëndësishme nga Japonia dhe Gjermania.
  "Koha është flori” për ju dhe për ne, ne kemi punën Professinnal ekip të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër.

  Outstanding është një nga udhëheqësit e tregut për frangrance lidhur diffuser biznesin e produkteve në Kinë që nga viti 1997, si qiri dhe diffuser.with tonë 5 fabrika 1000 punëtorë dhe më shumë se 30000 harton

  Fragrance: 30000 aromë aromatike për ju që të zgjidhni
  material: qeramikë, dru, çimento, etj,
  Style: ne mund të sigurojë dizajn të veçantë vetëm për ju

  Ne qofte se je i interesuar, ju lutem të lënë një mesazh për mua sa më shpejt të jetë e mundur. Ne mund të ju jap stilin e fundit  aroma dhuratë diffuser set
  qiri dhe diffuser vendos
  vendos qiri
  vendos siffuser

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...