0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Kapëse për shpërndarjen e makinave qeramike me vaj esencial

Kapëse për shpërndarjen e makinave qeramike me vaj esencial

Përshkrim i shkurtër:

Shpërndarësi i aromës në makinë Thjesht mbërtheni Diffuserin e Vajit Thelbësor në një shfryn dhe lëreni të shkojë në punë. Mbani daljen e makinës tuaj në dispozicion për karikuesin tuaj të telefonit ose pajisje të tjera të lëvizshme.

 

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF15-033159

  Madhësia e kutisë: L8.7 * W5.6 * H8.7cm

  Pesha: 0.07kg

  Përfshirë: 1pc qeramike (L5.8*W5.4*H2.1cm) difuzor makine me kapëse të bardhë (L1.5*W1.5*H3.2cm), 1 copë kapak druri (L1.1cm*W1.1cm)

  Paketimi: 350g kuti letre me dritare PVC.  Përhapës i makinës me aromë
  shpërndarësi i aromës
  Makinë përhapëse aromash
  difuzori i aromës në veturë
  difuzori i makinës
  difuzor vaji esencial makine
  difuzori thelbësor i makinës

  Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email