0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës aromash vaji për kapëse qeramike

Përhapës aromash vaji për kapëse qeramike

Përshkrim i shkurtër:

Shpërndarësi i aromës në makinë Thjesht mbërtheni Diffuserin e Vajit Thelbësor në një shfryn dhe lëreni të shkojë në punë. Mbani daljen e makinës tuaj në dispozicion për karikuesin tuaj të telefonit ose pajisje të tjera të lëvizshme.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF17-090807

  Madhësia e kutisë: L8.7 * W5.6 * H8.7cm

  Pesha: 0.07kg

  Përfshihen: Përhapës makinash 1pc zemër qeramike (L5.8 * W5.4 * H2.1cm) me kapëse të bardhë (L1.5 * W1.5 * H3.2cm), kapak druri 1pc (L1.1cm * W1.1cm)

  Paketimi: 350g kuti letre me dritare PVC.  Përhapës i makinës me aromë
  shpërndarësi i aromës
  Makinë përhapëse aromash
  difuzori i aromës në veturë
  difuzori i makinës
  difuzor vaji esencial makine
  difuzori thelbësor i makinës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email