0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Përhapës i ajrit të makinave qeramike

Përhapës i ajrit të makinave qeramike

Përshkrim i shkurtër:

• Plotësisht jo toksike, e përkryer për tu varur në një pasqyrë të pasme.
• Modë dhe Portabël: Ju mund të aromaterapia në çdo vend në çdo kohë.
• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.
• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF18-040967

  Madhësia e kutisë: L10.1 * W5.7 * H10.9cm

  Pesha: 0.183kg

  Përfshihen: Përhapës makinash 1pc qeramike (L5.8 * W5.4 * H2.1cm) me kapëse të bardhë (L1.5 * W1.5 * H3.2cm), shishe qelqi 1pc 10ml (D2.5 * H6cm) me kapak alumini (D2.3 * H1.8cm)) dhe ngjitës (D1.4 * H2.3cm) & ngjitës (L2.3 * H2.3cm), kapak druri 1pc (L1.1cm * W1.1cm), tretësirë ​​aromë 10ml me 10% aromë

  Paketimi: 350g kuti letre me dritare PVC  Përhapës i makinës me aromë
  shpërndarësi i aromës
  Makinë përhapëse aromash
  difuzori i aromës në veturë
  difuzori i makinës
  difuzor vaji esencial makine
  difuzori thelbësor i makinës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email