Humidifier Car Me Aroma Diffuser

Humidifier Car Me Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

ltem No: ODM17-062720-L Box Size:  L5 * W4.9 * H5.2cm peshe tërësia:62G Përfshirë: 1pc aliazh Heart parfum(4.5*4.7*1.7cm) me klipin e zezë(madhësi:L1.1×W1.1×H3.2cm) me 4pcs thith pëlhurë Paketa:350G 48sets kuti letre / CTN / 40 * 20 * 19cm / 0.015cbm / N.W / G.W:3/4KG moq:2000 përcakton FOB SHANGHAI USD2.99 / vendosur OEM shërbimeve mund të të jetë përshtatur Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga Delivery ajrit kohë 45-65 ditë pas qëllim konfirmuar. Kushtet e pagesës:40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT. kontakt ...

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  ltem No: ODM17-062720-L

  Box Size:  L5 * W4.9 * H5.2cm

  Pesha tërësia:62G

  duke përfshirë:

  1pc aliazh Heart parfum(4.5*4.7*1.7cm) me klipin e zezë(madhësi:L1.1×W1.1×H3.2cm) me 4pcs thith pëlhurë

  paketë:350G kuti letre

  48grupe / CTN / 40 * 20 * 19cm / 0.015cbm / N.W / G.W:3/4KG

  moq:2000 vendos

  FOB SHANGHAI USD2.99 / set

  OEM shërbim mund të jetë përshtatur
  Shipping UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, nga det .Nga ajror
  dorëzim kohë 45-65 ditë pas qëllim konfirmuar.

  Kushtet e pagesës:40% depozitave dhe të balancuar mbi dokumentin faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstandingdm.com

  telefon: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...