0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Aromatikët e makinave Në Aroma Diffuser

Aromatikët e makinave Në Aroma Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Numri i artikullit: ODMF17-071702

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Numri i artikullit: ODMF17-071702

  Madhësia e produktit: D4.6*H5.8cm

  1pc lule plastike e shpërndarësit të makinave

  Paketimi: kuti letre 350g

  48pcs/CTN/48cm*36cm*35cm/0.061CBM/N.W./G.W.:5.8KG/7.5KG

  MOQ: 1000 grupe

  FOB SHANGHAI USD 1.27 / vendosur

  Shërbim OEM Mund të personalizohet
  Transporti UPS / DHL / EMS / TNT / FEDEX, Nga deti. Nga ajri
  Koha e dërgimit 45-65 ditë pas konfirmimit të porosisë.

  Afati i pagesës: 40% depozitë dhe i ekuilibruar me dokumentin me faks nga TT.

  na kontaktoni

  lucy@outstanddm.com

  Telefoni: 86-21-54726713

  Celular: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email