Car Essential Oil Aromatherapy Car Diffuser

Car Essential Oil Aromatherapy Car Diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Pasurojë mjedisin e automjetit tuaj  Kjo diffuser është në gjendje të jonizues dhe atomize atmosferën e makines tuaj. Gjithashtu, ndryshe nga shumica e diffusers makinave, nuk ka fitil është e nevojshme!

Kjo diffuser portativ përfshin të njëjtën teknologji që gjendet në diffusers tona në shtëpi, plus disa risive ekstra për ta bërë atë Compatible për të gjitha automjetet. 

 

 • FOB Çmimi: SHBA $0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në javë
 • port: Shanghai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C,D / A,D / P,T / T
 • Detail Product

  Njësia nr.:ODMF16-092022

  madhësia Box:L9.5 * W8.9 * H12.5cm

  peshë:0.56kg

  ujë:120ml

  tensionit input:5V, 350A

  Duke përfshirë: 1pc USB humidifier(L9 * W8.3 * H10cm) me 7 dritat me ngjyra.

  paketë:350G kuti letre  diffuser makinë
  shishe diffuser makinë
  shishe diffuser car australia
  diffuser makinë doterra
  diffuser makinë vaj esencial
  diffuser makinë për vajra esenciale
  difuzori car kit
  diffuser makinë medalion
  diffuser makinë malaysia
  diffuser makinë nz

  Related Products

  kontaktSHBA

  hetimpër çmimore

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimore, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orë.

  Të funditLajme

  • 2018 luftimet

   Gjithmonë të bëjë më të mirë tuaj . atë që ju të mbjellë tani, ju do të korrjes vonë-Nga Lucy

  • Ekipi Outstanding , Shkoni shkoni shkoni!!! (zgjerim + turizëm )

   sot, ne jemi duke punuar së bashku të shqyrtuar "si të së bashku" për të me ekipin tonë. Ne kemi thyer nëpër vështirësi hap pas hapi dhe në fund të arritur sukses. Ekipi i shquar Ti je më i miri!...