0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

aroma e difuzuesit të makinës

aroma e difuzuesit të makinës

Përshkrim i shkurtër:

Shpërndarësi i aromës në makinë Thjesht mbërtheni Diffuserin e Vajit Thelbësor në një shfryn dhe lëreni të shkojë në punë. Mbani daljen e makinës tuaj në dispozicion për karikuesin tuaj të telefonit ose pajisje të tjera të lëvizshme.

 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, T / T
 • Produkt Detail

  Nr i artikullit: ODMF19-040901

  Madhësia e produktit: L4.2 * W5.5 * H6.4cm

  Madhësia e paketimit: 6 * 2.8 * 7.2cm

  pesha: 0.052kg

  duke përfshirë: 1 copë dru arre me kapëse metalike të zezë ot shishe vaj shpërndarëse 1 copë 5ml (D2.2XH5.8CM), shkop sintetik 1 copë (L6XD0.5CM), kapak plastik i zi 1 copë (D2.14cm * H3.08cm), 5ml tretësirë ​​aromë me 10 aromë%.

  kuti paketimi: kuti letre 350g me shtypje me një shtypje me ngjyra  Përhapës i makinës me aromë
  shpërndarësi i aromës
  Makinë përhapëse aromash
  difuzori i aromës në veturë
  difuzori i makinës
  difuzor vaji esencial makine
  difuzori thelbësor i makinës

  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email