0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Difuzeri i makinave

Difuzeri i makinave

Përshkrim i shkurtër:

Shpërndarësi i aromës së makinës ODMF17-112102 Thjesht kapni përhapësin e vajit thelbësor në një shfryn dhe lëreni të shkojë në punë. Mbani daljen e makinës tuaj në dispozicion për karikuesin tuaj të telefonit ose pajisje të tjera të lëvizshme.

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 Copë / Copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  përhapës i aromës së makinës
  ODMF17-112102  shpërndarësi i aromës
  difuzori i makinës
  difuzor vaji esencial makine

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email