0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Aromë freskuese për makinat prej druri Parfume për makina

Aromë freskuese për makinat prej druri Parfume për makina

Përshkrim i shkurtër:

• Plotësisht jo toksike, e përkryer për tu varur në një pasqyrë të pasme.


• Modë dhe Portabël: Ju mund të aromaterapia në çdo vend në çdo kohë.


• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.


• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!


Çmimi FOB: 0.5 US $ - 9,999 / Copë
Sasia e Minorit: 500 copë / copë
Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë për
Porti i Javës: Shangai Ose Shenzhen
Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Produkt DetailNA KONTAKTONI

Produkte te ndryshme

Numri telefonit Email