0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Shpërndarës i kapëseve të freskuesit të ajrit të makinave

Shpërndarës i kapëseve të freskuesit të ajrit të makinave

Përshkrim i shkurtër:

• Plotësisht jo toksike, e përkryer për tu varur në një pasqyrë të pasme.
• Modë dhe Portabël: Ju mund të aromaterapia në çdo vend në çdo kohë.
• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.
• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: Copë 10000 / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 •  

  Produkt Detail

  Nr. I sendit.: ODMF18-060509 

  Madhësia e kutisë: L8.5 * W5.6 * H8.5cm                                        

  Pesha: 0.09kg                                                      

  Përfshihet: shpërndarës tifozi në formë gri 1 copë me 2 copë poliezinë brenda (D1.681cm * H0.554cm, me aromë, kapëse plastike të zezë (L2.5cm * W0.8cm)

  Paketimi: 350g kuti letre me dritare PVC  difuzori i kapëses së makinës
  difuzori i makinës
  freskues makinash
  difuzori i ventilimit të makinës

  NA KONTAKTONI

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email