0086-021-51698303
EN
Të gjitha kategoritë

Aromë për daljen automatike të freskuesit të ajrit të makinës

Aromë për daljen automatike të freskuesit të ajrit të makinës

Përshkrim i shkurtër:

• Plotësisht jo toksike, e përkryer për tu varur në një pasqyrë të pasme.


• Modë dhe Portabël: Ju mund të aromaterapia në çdo vend në çdo kohë.


• Aromatherapy: Frymëzoni shqisat tuaja dhe rigjallëroni shpirtin tuaj me këtë varëse aromë makine të dizajnuar në mënyrë unike.


• Cilësi e lartë me dizajne ekskluzive. Dhurata më e mirë për miqtë tuaj, kolegët e punës ose veten tuaj!

 

 

 • FOB Çmimi: 0.5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 500 copë / copë
 • Aftësia furnizimit: 10000 copë / copë në javë
 • Port: Shangai Ose Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Produkt Detail

  Aromatizues ajri me shitje me shumicë i makinave me shumicë me porosi


  Nr. I sendit.: ODMF18-012521

  Madhësia e kutisë: L10.1 * W5.7 * H10.9cm

  Përfshirë: 1 copë, madhësia e difuzorit të makinës metalike të zezë: L8.2xD1.34cm me kapëse të zezë (L2.8xW0.8cm) 2 copë shkopinj rrëshirë pa aromë

  madhësia: L7.1xD0.7cm në një polibag me madhësi 6X8CM

  Paketimi: 350g kuti letre me dritare

   

  Përshkrim Përhapësi i aromës së parfumeve të jastëkëve të ngurtë të aromës së makinës
  Markë  i shquar 
  Modeli Nr  ODMF18-012521-1 
  Instaloj kapëse e ventilimit të makinës
  funksion parfum makine,freskues ajri makine
  peshë 49.4g
  Duke përfshirë  Madhësia e difuzorit të makinës prej metali të zi 1 copë: L8.2xD1.34cm me kapëse të zezë (L2.8xW0.8cm)
  2 copë rrëshirë aromatike Madhësia e shkopinjve: L7.1xD0.7cm në një polibag me madhësi 6X8CM
  Tipi aromë e fortë
  material aliazh alumini
  Madhësia e njësisë L8.2xD1.34cm
  Ngjyra e zezë ose e personalizuar
  Paketim kuti standarde dhuratash 
  logo  (pranoni logon e personalizuar për MOQ: 1000PCS)

  Profili i kompanisë 

  FAQ

  Ne jemi ai që mund t'ju ofrojë shërbimin ndaj klientit FIVE STAR. Shitjet tuaja do të rriten me 30% -50% duke punuar me DESIGN OUTSTNADING

   E PAMUNDSHME S'KA ASGJ. VETEM Dërgoni kërkesë, Ne do të bëjmë më të mirën për t'ju mbështetur. 

   

  Q1. A jeni prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi një prodhues, duke siguruar shërbimin OEM & ODM.

   

  Q2. A janë produktet tuaja në përputhje me standardet tona?

  Produktet tona mund të kalojnë testimin ashtu siç ju dëshironi, p.sh .: CE, RoHS, PSE, ETL, FCC, MSDS, etj.

   

  Q3. 'Farë 'MOQ e produktit tuaj?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 copë varen nga madhësia, sendi, dizajni dhe procesi i ndryshëm. Sasia e vogël është e pranueshme, pls dërgoni hetim për më shumë detaje

   

  Q4. A janë produktet e dizajnuara nga ekipi juaj?

  Produkti ynë është unik, ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe modele të reja dalin çdo javë. Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajn OEM. Ne mund ta dërgojmë modelin e ri shumë javë.

   

  P5. A është në rregull të shtypësh logon time dhe të përdorësh veprat e tua artistike?

  Ju lutemi, na dërgoni veprat tuaja artistike, ne mund ta bëjmë atë. Ne mund të mbështesim për ta bërë atë në sasi të vogla porosie. Filloni nga 50-100-500-1000 copë (kostoja do të jetë e ndryshme në bazë të sasive të ndryshme)

   

  Q6. Cila është data e dorëzimit për një mostër?

  1-3 ditë për produktin ekzistues;

  7-10-15ditë për PROJEKTIMIN OEM të klientit. Ne mund të kontrollojmë rast pas rasti.  Na Kontaktoni

  Produkte te ndryshme

  Numri telefonit Email